Info - Ubytování Nové Město na Moravě

Info

Penzion Harusův dvůr se nachází v klidném prostředí na okraji obce Radňovice na úpatí Harusova kopce.

Nabízí Vám ubytování v komfortních pokojích Harusovy chalupy a ve dvou apartmánech Hlavní budovy. Obě budovy se nacházejí vedle sebe na jednom společném dvoře. Harusovu chalupu lze pronajmout jako celek, v Hlavní budově pouze dva apartmány (jsou v ní i soukromé prostory a zázemí penzionu). 

 

Hosté mohou využívat posezení u vnitřního krbu nebo zastřešeného venkovního krbu s možností grilování na roštu a vychladit si nápoje ve studánce s přírodní pramenitou ledovou vodou.

Kolárna k dispozici.

Wi-fi v celém objektu zdarma.

U penzionu jsou travní plochy na míčové hry, potok s přírodním jezírkem, udržovaná zahrada.

Parkování přímo u penzionu.

Vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké. Kouření je možné na balkonech a v prostoru venkovního posezení.

Domácí mazlíčky Vám po dohodě ubytujeme v hlavní budově (zvířata malých plemen zvyklá na pobyt v bytě). V objektu Harusova chalupa není pobyt zvířat povolen. Děkujeme za pochopení.

V místě se nachází obchod COOP s potravinami a kadeřnictví.

Do penzionu je možné pohodlně přijet autem, vlakem i autobusem. Vlaková i autobusová zastávka jsou vzdálené cca 7 min. chůze od penzionu. Vlakem se dostanete do penzionu od Prahy i od Brna velmi pohodlně s jedním přestupem ve Žďáru nad Sázavou.

Mnoho dalších služeb je dostupných ve vzdálenosti 3 km (obchody, restaurace, lázně - vše dostupné autem, vlakem i autobusem).